Buďte expertom v oblasti PR a komunikácie. Iba za 1 rok!

Súčasná situácia vo svete má dopady na množstvo odvetví a samozrejme aj na ľudí. Strach, neistota, zlé myšlienky. To všetko dokopy spôsobuje nemalé problémy. Riešenie?

Komunikácia! Pracujete s ľuďmi a interná, či externá komunikácia je jedným z vašich pilierov pre úspešný biznis? Staňte sa expertom v oblasti PR a komunikácie a to iba za 1 rok!

Na to aby ste sa stali expertom, potrebujete 3 veci. Schopnosť komunikovať aj pálčivé problémy, nadhľad a skúsenosti. Všetko vás naučia pod jednou strechou v Business Institut.

Práve Business Institut, najprestížnejšia MBA škola v Českej republike sa špecializuje na profesijné vzdelávacie programy MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration), LLM (Master of Laws) a DBA (Doctor of Business Administration).

V reakcii na obrovský dopyt, otvára Business Institut, ako jedna z prvých MBA škôl, nový program MBA PR a komunikácia.

Program MBA PR a komunikácia je určený manažérom, podnikateľom a špecialistom reklamných, PR či mediálnych agentúr, ktorí sa chcú naučiť princípom efektívnej marketingovej komunikácie a jej uplatnení v marketingovej stratégii.

Vďaka odbornému tímu lektorov s niekoľkoročnou praxou, si študent môže byť istý, že počas ročného štúdia prejde nielen teoretickými rovinami, ale dôraz bude kladený aj na praktickú stránku. Teóriou prevedie napríklad Mgr. Vojtěch Lambert, spoluzakladateľ a výkonný riaditeľ firiem LCG 360 ° Consulting a LCG New Media, agentúr, ktoré sa radia medzi TOP 50 agentúr v ČR. Aby ste bližšie spoznali vašich zákazníkov a iné cieľové segmenty, do tajov psychológie vás počas seminárov zasvätí PhDr. Alexandra Fonville, Ph.D. Ako napísať článok, či podať správu tak aby zaujala a šírila sa? Praktické semináre si pod taktovku vezme Ing. Michal Uryč, majiteľ a konateľ agentúry Heretic Public Relations, s.r.o. Zloženie lektorského tímu je naozaj veľmi bohaté a rozmanité, štúdiom vás prevedú naozajstní odborníci. Okrem seminárov s lektormi organizuje Business Institut nad rámec štúdia aj množstvo odborných diskusií a workshopov, ktoré vám pomôžu ešte viac preniknúť do témy.

Stále pochybujete či je reálne byť expertom za jeden rok? V Business Institut bezpochyby a to nielen vďaka odbornosti zamestnancov, ale aj  vďaka prepracovanej štruktúre vzdelávania. Na výber sú 2 formy. 100% online forma štúdia, alebo prezenčná forma, ktorá prebieha v Prahe. Obe formy štúdia sú kvalitovo a obsahovo rovnaké, dôraz na teoretické a praktické vedomosti sa kladie v oboch prípadoch. Štúdium je maximálne flexibilné. Či už si vyberiete online MBA štúdium, alebo prezenčnú formu MBA štúdia, svoje štúdium budete mať v oboch prípadoch takzvane „vo vrecku na jeden klik“, pretože všetky zložky, materiály a dokumenty budete nosiť vo vašom notebooku, či tablete neustále so sebou v systéme e-learning.

Štúdium MBA na Business Institut vám okrem kariérneho posunu ponúka aj množstvo iných benefitov, ktoré pozitívne ovplyvnia váš život. To potvrdzujú aj desiatky úspešných a spokojných absolventov MBA štúdia.

Možnosť stať sa expertom na PR a komunikáciu máte aj vy. Podajte si vašu prihlášku a začnite už dnes. Všetky informácie o štúdiu sa dočítate na webových stránkach Business Institut.