Pánská vesta plus kostkovaná košile rovná se recept pro úspěšný styling. Omrkněte další kombinace!

Máme pro vás žhavé zprávy ze světa módy. Jestli chcete vyniknout v nadcházející módní sezoně, vsaďte na kostkovanou košili s pánskou vestou. Přinášíme recept na zaručený úspěch!

Kostkovaná košile nesmí ve vašem šatníku chybět

Existuje několik položek, které nesmí chybět v žádném pánském šatníku. Jednou z nich je kostkovaná košile. Tento design je neumírající klasikou, která se hodí vždy a všude. Košile je pro každého muže nezbytností. I pokud jste sportovní typ a formálnost není nic pro vás, stejně musíte mít alespoň jednu košili ve svém šatníku pro tzv. případ nouze.

Druhy kostkovaných košil

Víte, že první košile vznikla okolo 15.století? Tenkrát to nebylo nic moc. Naštěstí ale košile prošla vývojem a v 21. století máme mnoho možností. Pokud se pohybujete spíše ve formálním prostředí, účastníte se pracovních schůzek a jednání, pak volíte jemné, malé a nenápadné kostky a kostičky. Pokud jste spíše sportovní typ a košili nosíte pro volnočasové aktivity, pak jsou větší a velké kostky ideální.

Jak a s čím kostkované košile kombinovat?

Kostkované košile se hodí k obleku i k džínám, což jistě ocení každý muž. Opět záleží, pro jakou událost se chystáte košili nosit.

Malé kostky a kostičky jsou v hodné k obleku a na formální schůzky, ale i k džínám. Velké kostky jdou jak k džínám, tak k teplákům. Vaší fantazii se meze nekladou. Nejdůležitější je, abyste se v košili cítil svůj a pohodlně.

Vesta s košilí nebo tričkem jsou perfektní na jaro, kdy se začíná oteplovat, ale zima nás ještě neopustila. A také na konec léta, kdy začíná foukat studenější vítr, ale sluníčko stále hřeje.

Recept na zaručený úspěch

V každém případě, ke kostkované košili se skvěle hodí pánská vesta. Internetový obchod s pánskou módou pro moderního muže Bolf nabízí širokou škálu typů takovýchto vest v bezkonkurenčních barvách. Pokud chcete udělat dojem a cítit se jistě a sebevědomě, pak právě takováto vesta s kostkovanou košilí o vás vypovídá, že jste odvážný, zdravě sebejistý, dbáte o sebe a nebojíte se výzev. Jste dominantní lev v džungli módy.

K vestám se ale dokonale hodí i jednobarevné tričko, tričko s dlouhým nebo krátkým rukávem, s postiskem, ale třeba i svetr. Bát se nemusíte ani kombinace s jednobarevnou nebo vzorovanou košilí.

Vyjádřete se a ukažte světu kdo jste – jděte příkladem

Vybírat můžete prošívané vesty s kapucí nebo bez, se šňůrkami nebo bez, s různým typem prošívání, lesklé i matné a v různých barevných kombinacích. Na své si přijde extrovert i introvert.

Možná dáváte přednost stejným barvám. Tak proč nezvolit například modrou kostkovanou košili s modrou vestou? Tato barva o vás vypovídá, že jste loajální. Červená říká, že jste odvážný, černá zase konzervativní a elegantní, žlutá spontánní a optimista, bílá intuitivní a idealista.

Osvoboďte se z okovů nudy a planých barev. Nebojte se, odvažte se a nakombinujte svůj šatník dle své osobnosti a ukažte světu své pravé já. Úspěch je zaručen.