Založenie eseročky online vám ušetrí čas aj peniaze

Plánujete si založiť alebo rozšíriť vaše podnikanie a obávate sa byrokratických komplikácií a postupov? Dnes našťastie existujú jednoduché spôsoby, ako si pomôcť a ušetriť čas aj vaše nervy.

Ak chcete založiť spoločnosť s ručením obmedzeným, zvyčajne si to vyžaduje veľa úkonov, ktoré je potrebné vybaviť, veľa miest, ktoré je potrebné navštíviť, no a tiež veľa hodín času a starostí, ktoré potrebujete obetovať. Tento tradičný postup sa môže zdať naozaj veľmi komplikovaný.

Našťastie, dnes je už možné s úradmi do istej miery komunikovať efektívne aj na diaľku, a tak si niektoré veci môžete zjednodušiť. Napriek tomu je to však stále pomerne komplikovaný administratívny proces, ktorý si vyžaduje hodiny a možno dni.

Čas, ale aj peniaze môžete ušetriť, ak sa rozhodnete pre online založenie s. r. o., keďže okrem bežného zháňania potvrdení po úradoch dostanete napr. až 50 % zľavu pri zápise do obchodného registra. Namiesto troch stoviek eur tak zaplatíte polovicu, čo nie je zanedbateľná úspora.

No a v prípade, že patríte medzi tých, ktorí majú prísny time manažment na prácu a svoj voľný čas si vysoko vážia, absolútne ideálnym riešením pre vás je založenie s.r.o. prostredníctvom spostredkovateľskej spoločnosti, ktorá urobí prakticky všetko za vás. Ušetríte čas, námahu a napokon aj peniaze.

Za jednotnú cenu, v ktorej sú zahrnuté všetky poplatky, tak získate komplexný servis a doslova založenie firmy na kľúč. Stačí, ak vyplníte formulár, podpíšete vyhotovené dokumenty a počkáte si na dokončenie procesu. Vybrať si už môžete aj hotovú firmu, ktorá pre vás bude pripravená do siedmich pracovných dní.

V súčasnosti, keď eseročky rastú ako huby po daždi, je lepšie vyhnúť sa komplikovanej a často zdĺhavej komunikácii s úradmi. Viete o tom, že v roku 2020 počas pandémie vzniklo 18 967 nových s. r. o., čo je viac ako v čase ekonomickej prosperity. Najviac firiem vzniká na začiatku roka a na jeseň.