Tretina komerčných priestorov bude prázdna aj po pandémii. Dajte im druhú šancu

Koronavírusová kríza uvoľnila priestor v mnohých kanceláriach, skladoch a výrobách. Pomôžeme Vám voľné miesto zaplniť a znížiť vaše náklady v ťažkých časoch.

Ak ste naopak freelancer, či malá firma, navrhneme vám tipy na výhodné využitie uvoľnených kapacít väčších firiem.

Spoločnosť Independent Media Publishing, pod ktorú patrí mediálny projekt Biztweet aj priestor pre moderné kancelárie Modernoffice.cz prieskumom zistila, že až tretina komerčných priestorov v Česku a na Slovensku ostane nevyužitou aj po tom, čo skončí núdzový stav obmedzujúci ekonomickú aktivitu firiem.

Nábeh na pôvodné hodnoty aktivít môže trvať niekoľko mesiacov. Niektoré spoločnosti, preto rátajú so stratami z nevyužitých metrov štvorcových. Ide hlavne o tie firmy, ktoré na vrchole konjunktúry plánovali rozširovanie.

Ak patríte medzi firmy, ktoré nevedia čo s nevyužitými kapacitami v kancelárii, dajte nám vedieť na contact@modernoffice.cz. Spojíme vás s menšími firmami a freelancermi, ktorí by vám pomohli priestor aspoň dočasne zaplniť a znížiť náklady.

Ak ste naopak jedinec, alebo malý kolektív, na contact@modernoffice.cz popíšte o aký priestor, alebo aj jedno miesto v kancelárii máte záujem. Navrhneme vám vhodné priestory.