Obsah, ktorý prináša viac

Hĺbkové analýzy, prípadové štúdie, odborné komentáre a správy, ktoré hýbu svetom biznisu, ekonomiky aj politiky. Biztweet s novinkami.

Prešlo takmer 6 rokov od doby, kedy som si začal plniť sen o nezávislom médiu, ktoré by nebojovalo v nikdy sa nekončiacom kolotoči komerčného zamerania a povrchných správ.

Na saturovaný trh veľkých médií sme nikdy nevstúpili, napriek tomu sa stal z Biztweetu rešpektovaný zdroj informácií, citovaný agentúrami ako TASR, ČTK, Sita, či Reuters.

Už od začiatku bol projekt zameraný hlavne na horúce informácie z biznisu a investigatívnu žurnalistiku. Odolali sme tlakom a pokusom o likvidáciu žalobami, či zastrašovaním.

Dnes sme stále tu a na nohách stojíme pevnejšie ako kedykoľvek predtým.

S pribúdajúcim vekom Biztweetu dospelo aj zameranie a obsahová štruktúra nášho internetového magazínu.

Po opakovaných testoch a sondovaní záujmu zo strany Vás čitateľov sme vyhodnotili, že tým, čo na mediálnom trhu chýba, je rozsiahlosť záberu tém, hĺbka ich spracovania, dosledovanie ich vývoja až do konca a jasnejšie pomenovanie dopadov na oblasti, ktoré zasahujú.

K výročiu webu preto prichádzame so zjednodušením štruktúry a zmenou obsahového apelu. Okrem spravodajstva, ktoré bude naďalej zamerané na horúce kuloárne novinky zo sveta biznisu, bude gro informácií na Biztweete predstavovať analytická zložka.

V analýzach a prípadových štúdiách nájdete hĺbkové informácie o podnikateľskom prostredí, ekonomike, či legislatíve. Výraznú úlohu bude zohrávať aj praktické poradenstvo pre podnikateľov, či občanov riešiacich s inštitúciami významné finančné a správne kroky.

V názorovej kategórii sa dočítate odborné, ale aj kritické komentatívne spracovania aktuálnych udalostí v ekonomike, politike a spoločnosti.

Biztweet bude naďalej akcelerátorom informácií pre podnikateľov. Naďalej im preto ako súčasť predplatného ponúka nadštandardné služby ako prípravu prípadových štúdií a analýz na mieru.

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na ďalšie roky Vášho záujmu!

 

Tomáš Lemešani, autor projektu Biztweet