Návrh a rekonštrukcia bytu

Ako postupovať pri rekonštrukcii a zariaďovaní nového bývania? To je otázka s ktorou sa stretne takmer každý z nás.

 

Minimálne raz v živote stojíme pred zásadným krokom ktorým je zabezpečenie bývania pre nás a našich blízkych. Ak to chceme spraviť poriadne, mali by sme sa so všetkými kritickými činnosťami obrátiť na profesionálov. Všetko začína pri interiérovom návrhu. Bytový architekt si vypočuje Vaše predstavy, prípadne Vám rovno ponúkne svoju víziu architektonického riešenia daného priestoru. Samozrejme je možné tieto návrhy pripomienkovať tak aby ste sa dopracovali do požadovaného stavu.

Dnes Vám už v lepších interiérových štúdiách samozrejme pripravia aj vizualizáciu interiéru bytu. Tu potom už takmer fotorealisticky vidíte ako bude daný interiér bytu vyzerať po realizácii. Ak ste sa dopracovali k finálnemu návrhu tak Vás čaká samotná realizácia vo forme rekonštrukcie staršieho bytu, prípadne ak sa jedná o holobyt tak o jeho dokončenie. V Banskej Bystrici sa rekonštrukciami bytov zaoberá Finalis. Jedná sa o firmu ktorá sa špecializuje na kompletné rekonštrukcie bytov.

To znamená demolačné práce, vodoinštalácie, elektroinštalácie, murárske práce a realizáciu obkladov a pokládku dlažby. Tiež ponúkajú montáž sadrokartónov a finálne maľovanie bytov. Taktiež je dobré zistiť či sú v ponuke rôzne akcie. Vtedy je možné získať zaujímavé výhody.