Funkčné čaje TEEKANNE: Sila prírody v novom balení

Funkčné čaju od TEEKANNE obsahujú vyváženú zmes liečivých byliniek, ktoré vám pomôžu dostať sa späť do formy, či už vás trápia choré dýchacie cesty, oslabená imunita alebo napríklad urologické ťažkosti.

 

2019-11-05 Funkčné čaju od TEEKANNE obsahujú vyváženú zmes liečivých byliniek, ktoré vám pomôžu dostať sa späť do formy, či už vás trápia choré dýchacie cesty, oslabená imunita alebo napríklad urologické ťažkosti. Všetky funkčné čaje sú teraz dostupné v úplne novom balení, ktoré je po redizajne prehľadnejšie a oveľa lepšie rozpoznateľné.

Že sú funkčné čaju TEEKANNE na pohľad atraktívnejšie si iste všimnú všetci priaznivci bylinných nápojov podporujúcich správnu činnosť organizmu. Novo na sebe škatuľka nesie inovované logo TEEKANNE, trs byliniek, z ktorých sa čaj skladá, a pre lepšiu prehľadnosť tiež siluetu s naznačenou oblasťou tela, pre ktorú je čaj určený. Celkovo obal pôsobí príjemnejším a čistejším dojmom vďaka bielej farbe na pozadí.

Z nového balenia si môžete pravidelne dopriať čaj na povzbudenie obranyschopnosti TEEKANNE Imunita s vitamínom C. Zmes mäty piepornej, nechtíka lekárskeho a citrónovej verbény, čiže Alojzie citrónovej, telu poskytuje plno zdraviu prospešných antioxidantov, pomáha normálnej funkcii pečene a čriev a vďaka antibakteriálnym účinkom posilní telo proti hroziacej infekcii. Náchylné dýchacie cesty zase podporia listy ostružiny.

Pokiaľ už boľavé hrdlo, nádchu alebo kašeľ máte, je na čase posilniť sa čajom TEEKANNE Hrdlo a dýchacie cesty so zázvorom. Bohatá zmes deviatich prírodných zložiek pomáha pri kašli napríklad vďaka plodu fenikla. Boľavé hrdlo utíši hojivá šalvia a s vyčerpávajúcim nachladnutím zase pomôže pikantný koreň zázvoru.

Mnoho nepríjemností spôsobujú tiež problémy spojené s močovými cestami a obličkami. V šálke Urologického čaju TEEKANNE si vychutnáte prasličku roľnú, listy brezy či vňať zlatobyle, ktoré spolu s mnohými ďalšími bylinkami podporujú vylučovaciu funkciu obličiek a zdravie močových ciest.

Dajte liečivým bylinkám šancu a doprajte svojmu zdraviu cenné povzbudenie s jedným z funkčných čajov TEEKANNE. Vyvážená zmes liečivých darov prírody je tu v novom balení pre nepreberné množstvo neduhov, ktoré nám vedia tak výrazne znepríjemniť každodenný život.