Online porovnávač poistiek Klik expanduje na Slovensko

Internetový porovnávač a poskytovateľ poistenia Klikpojištění spúšťa služby na Slovensku.

Bude sa tu prezentovať pod značkou klik.sk a už od júna predáva povinné zmluvné poistenie.

„V Bratislave sme tento týždeň spustili aj prevádzku slovenského call centra, takže predaj pre slovenských klientov bude realizovaný priamo na Slovensku. Do konca tohto roka plánujeme spustiť aj predaj havarijného poistenia a v priebehu roka 2019 aj cestovné poistenie,“ hovorí pre Biztweet Denisa Bačová, business development Klik.sk.

Aktuálne firma na webe ponúka porovnanie ceny a produkty povinného zmluvného poistenia (PZP) siedmich poisťovní - AXA, ČSOB, Generali, Kooperativa, Komunálna poisťovňa, Groupama a Union). V súčasnosti rokuje o spustení predaja produktov aj zvyšných poisťovní, ktoré na Slovensku ponúkajú PZP - teda Wustenrot, Allianz- Slovenská poisťovňa a UNIQA.

Čítajte aj:

ZOS Zvolen opravuje azerbajdžanské vlaky

Kerex bude v Michalovciach hľadať nových ľudí

„Návštevník našej stránky má možnosť uzatvoriť si poistenie na webe sám alebo prostredníctvom nášho telefonického operátora, ktorý mu okrem samotného uzatvorenia návrhu zmluvy poskytne aj bližšie informácie o jednotlivých ponukách povinného zmluvného poistenia a pomôže mu s výberom toho najvýhodnejšieho poistenia,“ popisuje funkcionalitu online porovnávača Bačová.

Česká spoločnosť klikpojisteni.cz má na základe maklérskej zmluvy v Česku uzavrených viac ako 50 tisíc poistiek. Jej jediným akcionárom je v Holandsku registrovaná Click Insurance Holding.

Biztweet, podporte nás nákupom v našom eshope