Panta Rhei spustila sieť knižného outletu

Na bratislavskej Obchodnej ulici takto pred časom otváral nový obchod Knihy za groš. Ponúka staré i nové tituly za výhodnejšie ceny a jeho prevádzkovateľom je známa sieť kníhkupectiev Panta Rhei.

Ako informuje igelitka.com, knižný outlet postavil svoj koncept na nízkych cenách vybraných titulov, ktoré dopĺňa novinkami a bestsellermi. „Rozhodli sme sa budovať novú značku, ktorá má úplne iný obchodný zámer ako Panta Rhei. V kníhkupectvách Knihy za Groš sa predávajú knihy, ktoré sú vo výpredaji. Ceny týchto kníh sú nízke a predstavujú ťažisko ponuky,“ uvádza pre Igelitku marketingový riaditeľ Panta Rhei Lukáš Bonk.

„Každá kniha má hodnotu, každá kniha je autorským dielom. Sú však knihy, ktoré majú drobnú, takmer neviditeľnú chybičku krásy, no na pulty bežných kníhkupectiev sa už nedostanú. Knihy za groš dávajú práve takýmto knihám šancu, aby sa dostali medzi čitateľov a splnili si svoju úlohu. Aj preto nájdete v našich kníhkupectvách veľký výber kníh v rôznych žánroch za veľmi nízke ceny," píše o sebe nová sieť na Facebooku s tým, že okrem kníh u nich zákazníci nájdu aj darčekový sortiment.

Podľa jeho slov je rozdiel medzi dvoma sieťami v tom, že kým Panta Rhei ponúka výpredaje na obmedzené množstvo kníh sezónne alebo jednorazovo, Knihy za groš ponúkajú nižšie ceny na gro svojich titulov celoročne.

Čítajte aj:

Continental získal povolenia. Naberie viac ľudí ako sa čakalo

Vývoj Martin s novými zmluvami. Rozširuje výrobu

Knihy za groš na Obchodnej však nie sú jediné. Známy predajca pod touto značkou už stihol otvoriť prevádzky aj v ďalších mestách. Dve predajne sa nachádzajú v Trnave, po jednom obchode má sieť aj v Žiline, Prešove a Košiciach. „Pravdepodobne ešte otvoríme niekoľko predajní Knihy za groš, je to však otázka budúcnosti, presný počet aktuálne nevieme povedať,“ uvádza Lukáš Bonk.

 

Biztweet, podporte nás nákupom v našom eshope