HB Reavis s novými nájomníkmi v Poľsku

Developerská spoločnosť HB Reavis od začiatku roka prenajala 35 tisíc metrov štvorcových novovybudovanej plochy v Poľsku.

Do projektov West Station vo Varšave, a Gdaňsk Business Centre v meste pri Baltickom mori od začiatku roka prilákala zákazníkov z finančníctva, zdravotníctva, cestovného ruchu, e-commerce i facility managementu.

Ako informuje portál eurobuildcee, do komplexu West Station v hlavnom meste Poľska sa sťahujú firmy Etravel, Athlon Car Lease a Urgo Polfa Lódž. V rámci projektu nájde svoje miesto taktiež Carrefour Express čím sa predĺži otváracia doba celej West Station.

Čítajte aj:

HB Reavis v Poľsku emitovala dlhopisy. Získala asi 52 miliónov

HB Reavis smie stavať v centre Prahy

Do administratívnej budovy Gdaňsk Business Centre sa od júla presťahovala De Lage Landen Leasing Polska (DLL). Okrem toho, v piatom poschodí susednej budovy D bude kancelária firmy Shoplo. Ďalším nájomníkom budovy neďaleko stanice metra má býť Progress 14. . Najväčším nájomcom budovy je však spoločnosť Samsung Electronics.

 

Biztweet

Zaregistrujte sa a získajte exkluzívne info z Biztweetu. Ak ho chcete iba podporiť, posilnite nezávislú žurnalistiku na účte IBAN CZ8920100000002100602454. Ďakujeme