Rezidenčný projekt Nová Terasa 2 je dokončený

Penta Real Estate dokončuje v súčasnosti už 2. etapu rezidenčného projektu Nová Terasa.

Tá do Košíc prinesie 216 bytov v 8 bytových objektoch a 48 rodinných domov. Prvé 4 bytové domy už disponujú kolaudačným rozhodnutím a sú odovzdané novým majiteľom, skolaudované sú aj rodinné domy. Zvyšné bytové domy sú v procese získania kolaudačného rozhodnutia, očakávané je na jeseň tohto roka.

Z celkového počtu 216 bytov je už predaných viac ako 90%, podobná je situácia aj v segmente rodinných domov, kde zostáva v ponuke posledných 12 domov. „To, že ešte pred kolaudáciou bol takmer celý projekt vypredaný, ukazuje, že ponúknuť bývanie rodinného typu v kvalitnej lokalite a so skvelou architektúrou bolo správnym rozhodnutím,“ hovorí Michal Padych, riaditeľ pre rezidenčné projekty v Penta Real Estate Slovensko.

Momentálne sa v lokalite pripravuje už 3. etapa Novej Terasy, ktorá obsahuje 225 bytov v 5 bytových domoch s výbornými dispozičnými riešeniami a výhľadom na mesto. Súčasťou projektu budú aj samostatné objekty občianskej vybavenosti, ktoré novým obyvateľom poskytnú základné služby. 3. etapa je v procese získania stavebného povolenia, jej výstavba by mala začať v prvej polovici roku 2018.